Сребърен успех за учениците на СпУ „Дръстър“! 🎯 От 06.03. до 08.03. в гр. Търговище се проведе Държавно първенство по спортна стрелба с пневматично…

BlogНовини

мар. 9, 2026

Сребърен успех за учениците на СпУ „Дръстър“! 🎯

От 06.03. до 08.03. в гр. Търговище се проведе Държавно първенство по спортна стрелба с пневматично оръжие за момичета и момчета до 14 години. В престижната надпревара участваха най-перспективните млади състезатели от цялата страна.

Сред тях достойно се представиха и учениците на СпУ „Дръстър“ – Никол Петрова, Теодора Йорданова и Бюшра Джеватова. Със силна игра и отлична концентрация те завоюваха сребърните медали в отборното класиране. 🥈

В крайното подреждане първото място зае отборът на „Тракия“, втори се класира „Снайпер-92“, а третото място е за „Светкавица“.

Поздравления за нашите състезателки за постигнатия успех и достойното представяне! 👏 Гордеем се с вас и ви пожелаваме още много бъдещи победи!
Facebook Image