Сребърен успех за учениците на СпУ „Дръстър“! 🎯
От 06.03. до 08.03. в гр. Търговище се проведе Държавно първенство по спортна стрелба с пневматично оръжие за момичета и момчета до 14 години. В престижната надпревара участваха най-перспективните млади състезатели от цялата страна.
Сред тях достойно се представиха и учениците на СпУ „Дръстър“ – Никол Петрова, Теодора Йорданова и Бюшра Джеватова. Със силна игра и отлична концентрация те завоюваха сребърните медали в отборното класиране. 🥈
В крайното подреждане първото място зае отборът на „Тракия“, втори се класира „Снайпер-92“, а третото място е за „Светкавица“.
Поздравления за нашите състезателки за постигнатия успех и достойното представяне! 👏 Гордеем се с вас и ви пожелаваме още много бъдещи победи!


