Спортно училище „Дръстър“ поздравява Мартин Ангелов от 11. клас, състезател от Детско-юношеската школа към ФК „Доростол“, за отличното му представяне в срещата.
В изиграния вчера мач между Доростол и Суворово, завършил с убедителна победа 4:1 (2:0), Мартин Ангелов се разписа и допринесе за успеха на своя отбор!
Гордеем се с успехите на нашите ученици както в училище, така и на спортния терен!
Пожелаваме още много победи и спортни успехи!


